info@apzeldinimoidejos.lt

Apie mus

Gerbūvio projektai

Apželdinimo idėjos – tai ilgą laiką esančių kartu, gerų draugų ir specialistų vizija, pateikti klientams pačias originaliausias ir išskirtiniausias idėjas: kuriant mus supančią aplinką - kiekvieno žmogaus individualiems poreikiams. Atliksime ne tik projektavimo ir apželdinimo darbus, padėsime susikurti savo  „oaze“ tiek kasdieniai buičiai, tiek poilsiui sode. Norint sukurti maksimalų komfortą Jūsų teritorijoje, atliekame tik individualius želdinimo projektus, nekartodami vieno pasirenkamo šablono.

 

Mes įsikūrėme 2010 metais. Savo pirmuosius projektus įgyvendinome Kaune ir po sėkmingų darbų pradėjome plėstis.

Darbus atliekame laiku, esame punktualūs, jei nespėjame informuojame iš anksto, stengiamės klientams patarti želdinimo klausimais pagal individualius poreikius.

Profesionaliai ir kompetetingai atliekame įvairias aplinkotvarkos paslaugas, atsižvelgiant į pasaulyje pasirodančias projektavimo ir želdinimo naujoves, siekiant sukurti  mūsų aplinką pritaikyta žmonių poilsiui ir atsipalaidavimui.

 

Atliekame pavasarinius darbus po žiemos, kuomet želdiniai atbunda naujam šiltajam sezonui:

genime,  tręšiame specialiomis trąšomis, aeruojame veją, jei reikia paruošiame dekoratyvinius tvenkinukus. Priežiūros darbus galime atlikti periodiškai, sutartą laiką.

Norinčius išmokti rūpintis savo aplinka ir želdiniais – apmokome, atliekame konsultacijas.

DSC06558